MÖBLER / Bord / Slagbord 4311792
nr 431 1792
Slagbord
1800-tal, längd: 104, djup: 170, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 2 oktober 2006
700 kr
1.000 kr
3.000 kr
3.200 kr
ledande budet*